1. O nás
  2. Bonavita podporuje

Bonavita podporuje

Pomáháme tam, kde je to opravdu potřeba.
Proto BONAVITA podporuje organizace, jejichž činnosti si zvlášť váží.
Malé i velké. Které to jsou?

 

PODPORUJEME UKRAJINU

Situace na Ukrajině nám není lhostejná. Věnovali jsme mnoho palet našich výrobků lidem na Ukrajinu. 

KLINIKA DĚTSKÉ HEMATOLOGIE A ONKOLOGIE UK 2. LF A FN MOTOL

Klinice dětské hematologie a onkologie UK 2. LF a FN Motol jsme v roce 2021 věnovali 50 000 Kč. Šek s darem převzali dva úžasní gentlemani – primář oddělení  prim. MUDr. Vladimír Komrska, CSc. a přednosta kliniky prof. MUDr. Jan Starý, DrSc.

DOBRÝ ANDĚL, NADAČNÍ FOND

Nadační fond DOBRÝ ANDĚL podporuje rodiny s dětmi, které se vlivem vážné nemoci dostaly do tíživé finanční situace. BONAVITA do fondu přispívá od roku 2013 pravidelně. V roce 2021 to byla částka ve výši 30 000 Kč. Darovací šek převzala přímo Šárka Procházková, laskavá ředitelka nadačního fondu.

ČESKÁ FEDERACE POTRAVINOVÝCH BANK

Bojujeme proti plýtvání potravin. Prostřednictvím potravinových bank se proto snažíme, aby se dostaly tam, kde je lidé potřebují. V roce 2021 to bylo  věnované zboží ve výši 190 000 Kč.

dále podporujeme

Produkty Bonavita také pomáháme posilnit hrdiny ve zdravotnictví Středočeského a Jihomoravského kraje. 

Mezinárodní humanitární organizaci Lékaři bez hranic, Azylový dům sv. Terezie, Centrum Bazalka a Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje nákupem záchranných pomůcek. 

ZŠ Kunice jsme obdarovali technickým vybavením pro studium dětí. 

Také si myslíme, že člověk by měl pozitivně ovlivňovat hlavně své bezprostřední okolí. Proto jak jen to jde, podporujeme místní veřejné aktivity, společenský a sportovní život.

Spolupracujeme s charitami a pomáháme organizátorům dětských akcí, protože děti jsou naše budoucnost – pravidelně darujeme výrobky na akce typu Mikuláš nebo Den dětí v našem regionu.

 

 

.