1. O nás
  2. Bonavita podporuje

Bonavita podporuje

Pomáháme tam, kde je to opravdu potřeba.
Proto BONAVITA podporuje organizace, jejichž činnosti si zvlášť váží.
Malé i velké. Které to jsou?

 

PODPORUJEME UKRAJINU

Situace na Ukrajině nám není lhostejná. Věnovali jsme mnoho palet našich výrobků lidem na Ukrajinu. 

KLINIKA DĚTSKÉ HEMATOLOGIE A ONKOLOGIE UK 2. LF A FN MOTOL

Klinice dětské hematologie a onkologie UK 2. LF a FN Motol jsme v roce 2021 věnovali 50 000 Kč. Šek s darem převzali dva úžasní gentlemani – primář oddělení  prim. MUDr. Vladimír Komrska, CSc. a přednosta kliniky prof. MUDr. Jan Starý, DrSc.

DOBRÝ ANDĚL, NADAČNÍ FOND

Nadační fond DOBRÝ ANDĚL podporuje rodiny s dětmi, které se vlivem vážné nemoci dostaly do tíživé finanční situace. BONAVITA do fondu přispívá od roku 2013 pravidelně. V roce 2021 to byla částka ve výši 30 000 Kč. Darovací šek převzala přímo Šárka Procházková, laskavá ředitelka nadačního fondu.

ČESKÁ FEDERACE POTRAVINOVÝCH BANK

Bojujeme proti plýtvání potravin. Prostřednictvím potravinových bank se proto snažíme, aby se dostaly tam, kde je lidé potřebují. V roce 2021 to bylo  věnované zboží ve výši 190 000 Kč.

dále podporujeme

Produkty Bonavita také pomáháme posilnit hrdiny ve zdravotnictví Středočeského a Jihomoravského kraje

Mezinárodní humanitární organizaci Lékaři bez hranic, Azylový dům sv. Terezie, Centrum Bazalka a Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje jsme podpořili nákupem záchranných pomůcek. 

ZŠ Kunice jsme obdarovali technickým vybavením pro studium dětí. 

Jedním z klíčových aspektů podpory společnosti Bonavita jsou regionální akce, které přinášejí radost a podporují zdravý pohyb a aktivitu ve společnosti. Mezi ně patří tradiční události jako jsou Orientační běhy v Popovicích a Říčanech, či Zaječický bůr, které zvou účastníky k objevování krás naší krajiny a podporují zdravou soutěživost. Další akcí, která nám leží na srdci, je Železný muž Vyžlovka, který podporuje vytrvalost a odhodlání ve sportu.

Bonavita se také aktivně zapojuje do sportovního dění v regionu podporou tělovýchovných jednotek a klubů. Mezi naše partnerství patří TJ Sokol Senohraby, TJ Kunice (fotbal), SK Kamenice a SK Slavie (lukostřelba). Tyto kluby nejenže posilují sportovní ducha ve společnosti, ale také přinášejí radost a inspiraci do života mnoha mladých lidí.

Zdraví našich dětí je pro nás prioritou, a proto jsme se rozhodli podpořit dětské oddělení nemocnice v Benešově. Poskytování péče a podpory pro ty nejmenší je pro nás závazkem, který bereme vážně. Společně s tím jsme se také zapojili do charitativních akcí jako je 7 Cup - golfový turnaj, který nejenže podporuje sport, ale také sbírá prostředky pro dobrou věc.

Nezapomínáme ani na kulturní a společenské události, které obohacují život v našem regionu. Naše firma je hrdá na spolupráci s různými festivaly a akcemi, jako jsou Strančické záření, Food piknik či Festival na zelené louce. Pravidelně darujeme naše výrobky na akce typu Mikuláš nebo Den dětí v našem regionu. Tyto události nabízejí prostor pro setkávání a sdílení radosti.

A konečně, naše podpora nekončí ani ve chvíli, kdy se děti vydávají na letní dobrodružství. Společnost Bonavita podporuje dětské tábory Kasio Vera, Zvíkov a Miličín, kde si děti mohou naplno užít prázdniny a rozvíjet své schopnosti.

Podpora všech těchto akcí vychází z našeho přesvědčení o důležitosti komunity, zdraví a pohybu. Bonavita je nejen výrobcem cereálií, ale také spojencem ve snaze o šťastnější a zdravější život pro všechny.

 

 

.