DOPRAVA

Podle velikosti zboží vám bude nabídnut nejvhodnější typ dopravy.
Pro konkrétní objednávku nemusí být dostupné všechny způsoby doručení, např. pokud se jedná o větší objednávku. V košíku se vám vždy ukáže, ze kterých možností máte na výběr.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 1000 Kč máte v rámci České republiky dopravu ZDARMA. V tomto případě odešleme vaše zboží do 3 pracovních dnů od objednávky.

Česká pošta
Balík do ruky ……………………………………........... 130 Kč
Na poštu ……………………………………................. 113 Kč
Balíkovna ……………………………………................ 93 Kč

PPL
Soukromý balík ……………………………………...... 150 Kč

ZPŮSOBY PLATBY

Platba při převzetí zboží / dobírka
Platba při převzetí je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak za zboží zaplatit. Podle způsobu doručení si můžete vybrat mezi platbou v hotovosti nebo platbou platební kartou.
Hotově nebo platební kartou - při osobním vyzvednutí zboží na prodejně.

Hotově – dobírkou

  • Při přebírání zboží od doručovatele – zboží hradíte v hotovosti řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky.
  • Platební kartou Visa/MasterCard na dobírku při přebírání zboží od řidiče PPL.

Platební kartou (3-D Secure)

Pohodlným a bezpečným způsobem bezhotovostní platby je použití internetových platebních karet MasterCard a VISA.

Pro ověření držitele karty u jeho vydavatelské banky přímo během transakce, využíváme bezpečnostní protokol 3-D Secure podporovaný karetními asociacemi.
Toto řešení snižuje riziko reklamací platební transakce ze strany uživatele.

Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a BONAVITA spol. s r. o. jako obchodník k nim nemá přístup, ani je nikde neukládá.

Převodem předem

Po odeslání objednávky máte možnost využít službu ePlatba+, která Vás přesměruje na internetové bankovnictví Vaší banky. Prostřednictvím internet bankingu odešlete platbu. Zboží expedujeme ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments a. s. Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Při platbě převodem předem:

  • může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet)
  • je třeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do pěti pracovních dnů po potvrzení objednávky, v opačném případě ji lze považovat za zrušenou
  • při osobním odběru zboží je nutné předložit doklad totožnosti (občanský průkaz, pas)

Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ

Zboží lze vyzvednout osobně v provozovně BONAVITA na adrese: Masarykova 660, 251 69 Velké Popovice.