Jsme rodinná firma, ale pěkně jsme se rozrostli.
BONAVITA tým průběžně hledá posily. Je vám naše firma sympatická?

Pojďte k nám pracovat!

Aktuálně hledáme kandidáty/kandidátky na tyto pozice:

  1. Kariéra
  2. GRAFIK

GRAFIK

Náplň práce:

  • grafické návrhy tiskovin, prezentací, grafik na reklamní předměty a reklamní kampaně
  • samostatná kreativní tvorba obalů výrobků
  • příprava bannerů a příspěvků na sociální sítě
  • DTP práce, předtisková příprava
  • komunikace s tiskárnami
  • příprava 3D modelů nových výrobků

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • praxe minimálně 2 roky na obdobné pozici
  • znalost práce v Adobe Ilustrator, InDesign, Photoshop
  • znalost přípravy grafických dat do tisku (zejm. flexotisk a ofsetový tisk)
  • základní znalost angličtiny
  • kreativní přístup
  • zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost
  • zájem o design a reklamní tvorbu
  • zájem o AI vítána

Nabízíme:

  • zaměstnání na HPP
  • inspirující a kreativní práce
  • zázemí stabilní společnosti
  • služební mobilní telefon i k soukromým účelům
  • dotované stravování
  • 5 sick days
  • odpovídající platové ohodnocení
  • nástup možný IHNED

Pracoviště:

BONAVITA, spol. s r.o., Hlavní 32, 251 63 Kunice - Vidovice

Kontaktní osoba:

Ing. Sylva Dolejšová - vedoucí oddělení marketingu, E-mail: dolejsova@bonavita.cz

Máte zájem o tuto pozici? Napište nám.